Individuální lekce

 

Každý jsme jiný, každý jsme originál. Cvičit jógu je dobré pro všechny, ale volba vhodného  cvičení se může značně lišit v závislosti na věku, zdravotním stavu, tělesné konstituci, ale i duševním rozpoložení.

Skupinové lekce jsou skvělé, ale nemusí být vhodné pro každého. Pro úplného začátečníka se mohou v některých případech zdát příliš obtížné a komplikované. Pro člověka, který se snaží řešit jógou určitý zdravotní problém nemusí být skupinové lekce také to pravé, protože vyžaduje více individuálního přístupu a vhodně zvolenou skladbu jógových cviků.Individuální lekce jsou v neposlední řadě vhodné lidi zaneprázdněné, pro které je obtížné pravidelně navštěvovat veřejné lekce, a kteří by zároveň rádi v józe pronikli více do hloubky. Individuální lekce v takovém případě šetří čas, protože cvičení může být v domluvenou dobu přímo u Vás doma. V nabídce mám ale i ekonomičtější variantu, kdy naopak klient může navštívit mě:-)

Cena

Cena za lekci je 800Kč (60 minut). V připadě složitějšího dojíždění  je třeba počítat s dopravným, které je domluveno individuálně.

V případě lekce u mě doma (Hrdličkova, Praha 11 – v blízkosti metra Roztyly a Chodov) je cena 600Kč za 60 minut.

Soukromé lekce jsou po dohodě možné uspořádat i v Etnosvětě (Legerova 40, Praha 2), je ovšem třeba počítat s vyšší cenou vzhledem k nutnosti pronájmu sálu. 

Aby společné cvičení mělo nějaký smysl a směr, je vhodné absolvovat aspoň 10 lekcí, není to ale podmínkou. Pro vysvětlení základních technik a individuální doporučení před návštěvou skupinových lekcí stačí jen pár společných “jógových” setkání. 

Měla jsem možnost podstoupit několik individuálních lekcí jógy s p. Ladislavem Klegerem. Na mou žádost jsme cvičili tradiční jógu, ten její původní druh. Ladislav už na první pohled působil jako klidný moudrý učitel. Cvičení s ním bylo nejen přínosem pro tělo, ale i opravdovou duchovní očistou. Především bych chtěla ocenit jeho pečlivý přístup ke cvičení a přizpůsobování tempa podle potřeby. Jelikož jsem nevidomá, individuální lekce jsou pro mě vždy tím nejlepším řešením. I přes tento handicap jsme si krásně vyhověli a byl pro mne skvělým učitelem.

Ráchel Skleničková