Jógování v Osinalicích 2019

Opět po roce nás čeká oblíbený pobyt v Osialicích. Několik dnů plných jógy, dobrého vegetariánského jídla a krásné přírody. To vše na malebném statku ve stejně malebné kokořínské vesničce:-) Letos začínáme v úterý 7.5. (příjezd v podvečer) a končíme v neděli 12.5. (odjíždí se po obědě).  Svátek Dne vítězství tentokrát vychází na středu, proto mají “Osinalice” letos o den víc než obvykle. Vzhledem k délce pobytu bude třetí den oddechovější, v pátek vynecháme odpolední lekci;-)

Podrobnosti

 

Program kurzu

  • Ráno – jemné rozcvičení a dýchání, džala néti (nosní sprcha – volitelně;-)
  • Snídaně
  • Dopoledne – dynamická jóga – svižné jógové cvičení
  • Oběd
  • Odpoledne – volný program
  • Pozdní odpoledne – lekce zaměřená na zvyšování flexibility a  zdokonalování pozic. Odpolední jóga bude pomalejší, s delšími výdržemi v ásanách
  • Večeře
  • Večer – povídání o józe a jóganidrá – hluboká jógová relaxace

Stravování

Aby se nám ráno dobře cvičilo, k snídani bude podáváno ovocno-zeleninové smoothie. Obědy i večeře budou vegetariánské, zdravé a lehké

Ubytování

Bydlet budeme v útulně zrekonstruované stodole, v několika sdílených pokojích . Jedná se o jednoduché ubytování, je třeba si přivézt vlastní spacák. Více o ubytování najdete na webu donitra.cz, můžete mrknout i do fotogalerie níže.

Ostatní

Příjezd je v úterý v podvečer. Zahajovací lekce bude jen hodinová a začne v 19:00, po ní následuje večeře. Odjezd je v neděli po obědě.

Doprava ideálně autem, lze využít spolujízdu. Autobus jede z Holešovic do Medonos, odkud vás můžu vyzvednout (pokud nepřijedete během lekce, pěšky z Medonos to ale také není daleko:-)

Osinalice je malebná, ale poměrně zapadlá víska, není zde obchod (pokud nepočítám samoobslužný “bufet” přímo na statku), restaurace, ani telefonní signál, za to je zde klid:-)

Během volných odpolední je možné podnikat pěší i cyklovýlety po Kokořínsku. Pokud by se chtěl někdo realizovat fyzickou prací, na postupně rekonstruovaném statku se určitě něco najde…minimálně drobná (a dobrovolná) dřevobrigáda určitě bude;-)

Cena

 

Kurzovné je 4 800 Kč

Rezervační záloha  2 400 Kč je vratná do 7.4. (poté když uvolněné místo využije náhradník a je přihlášeno minimálně 10 lidí). Doplatek 2 400 Kč lze hradit na místě.

Číslo účtu 670100-2207343464/6210 (do poznámky napište vaše jméno, platit lze i v hotovosti na józe)

 

Pobytové kurzy organizuji několikrát do roka, v různé délce a na různých místech. Fotografie z předchozích pobytů najdete níže.