Zimní víkend s jógou v penzionu Novina v Kryštofově údolí 7.2. – 9.2.2020

Pokračujeme v objevování míst, kam jsme se s jógou ještě nepodívali. Začátkem února nás čeká návštěva útulného penzionu Novina v Kryštofově údolí. Penzion je vybaven saunou a krbem, pokud nám ještě něco nasněží, lze se těšit na 100% “hygge” po česku! ..takže pletené ponožky sebou:-) 

Jógový program bude obohacen o využití masážních válců – rollerů a večer se můžete těšit na obligátní jóganidru.

Z hlediska kulinářského se můžete těšit na vynikající veganskou kuchyni.

 

Termín konání: Pátek 7.2. od 18:45 (začátek první lekce) až neděle 9.2. (odjezd po ranní lekci a snídani).

Místo a doprava: Penzion Novina (Kryštofovo údolí, Novina 101). Automobilem z Černého mostu cca 1 hod 10 min (105 km), nebo 2 hod autobusem do Liberce a dále do zastávky Novina (autobusem či vlakem z Liberce). Několik dnů předem budu opět organizovat spolujízdu.

Všechny pokoje v penzionu mají vlastní koupelnu s WC a sprchovým koutem. K dispozici je wifi. U vybraných pokojů je možné umístění dětské postýlky. Pokoje jsou připravené dle hotelových standardů – povlečená lůžka, ručník + osuška pro každou ubytovanou osobou, toaletní potřeby.

Jógování: 4x lekce 90 minut + rolování na pěnových válcích

Ostatní aktivity: 

Je možné navštívit saunu. V ceně pobytu jsou dvě hodiny saunování. 

V okolí penzionu jsou dobře značené turistické trasy s množstvím výletních cílů (brožuru s nápady kam na výlet si můžete otevřít zde).

V případě dobrých sněhových podmínek lze vyrazit také na běžky, trasa začíná již 50m od penzionu. Informace o stavu běžeckých tras najdete zde
Pokud preferujete sjezdové lyžování, můžete navštívit nedaleký skiareál Ještěd (cca 20 min autem). 

Strava:

V ceně pobytu je polopenze, veškerá strava je veganská (majitel penzionu též provozuje obchod se zdravou stravou biobchod.cz). Snídaně jsou formou bohatého bufetu z rostlinných surovin – výběr pečiva, cereálií, rostlinného sýra, veganských uzenin, zeleniny, ovoce, nápojů. Na večeři si můžete vybrat jednou ze dvou hlavních jídel, součástí večeře je dále polévka, salát a nápoj.

Při minimálním počtu 10ti zájemců lze na místě zajistit oběd, který se platí zvlášť. Stejně tak je možné domluvit svačinové balíčky na výlet místo standardního oběda.

Cena:

Cena pro cvičící 2 950 Kč
Cena pro doprovod: 2 500 Kč
Cena za psa (po předchozí domluvě): 150Kč/noc (celkem 300Kč)
Cena za dítě 3 – 5,99 let 445Kč/noc s polopenzí (celkem 890Kč)
Cena za dítě 6 – 14,99 let 590Kč/noc s polopenzí (celkem 1 180Kč)

Rezervace a platební podmínky:

Pobyt prosím objednávat do 7. ledna, počet míst je limitován. Platbu lze hradit buď na účet 670100-2207343464/6210 nebo v hotovosti na mých pravidelných lekcích. Platba za pobyt je vratná 1 měsíc předem, 30 – 7 dní předem je storno poplatek 50%, méně jak 8 dní je storno 80% (pokud se nepodaří najít náhradníka).

 

Fotogalerie z pobytových kurzů