Jógování v Osinalicích – květen 2018

Aby bylo možné jít v józe hlouběji, než umožňuje časový rozsah mých  lekcí, opět jsem připravil čtyřdenní kurz v Osinalicích.

Kurz se bude konat od pátku 4.5. (odpolední příjezd) do úterý 8.5. (svátek, odjíždí se po obědě). Kurz se bude konat při minimálním počtu 10ti přihlášených.

Osinalice se nacházejí v malebném prostředí CHKO Kokořínsko. Podrobnější   informace o místě kurzu lze nalézt  na  donitra.cz

Podrobnosti

Program kurzu

  • Ráno – jemné rozcvičení a dýchání, džala néti (nosní sprcha – volitelně;-)
  • Snídaně
  • Dopoledne – dynamická jóga – svižné jógové cvičení
  • Oběd
  • Odpoledne – volný program
  • Pozdní odpoledne – lekce zaměřená na zvyšování flexibility a  zdokonalování pozic. Odpolední jóga bude pomalejší, s delšími výdržemi v ásanách.
  • Večeře
  • Večer – povídání o józe a jóganidrá – hluboká jógová relaxace

Stravování

Aby se nám ráno dobře cvičilo, k snídani bude podáváno ovocno-zeleninové smoothie. Obědy i večeře budou vegetariánské, zdravé a lehké (opět vaří Standa;-)

Ubytování

Bydlet budeme v útulně zrekonstruované stodole, v několika sdílených pokojích . Ubytování je velmi jednoduché.  Je třeba si přivézt vlastní spacák.

Ostatní

Příjezd je v pátek odpoledne. Po domluvě lze začít hodinovou lekcí od 19:00 (bude upřesněno krátce před kurzem podle toho, jestli lidé zvládnou přijet včas).  Dále bude následovat krátké zahajovací povídání a večeře. Odjezd je v úterý po obědě (svátek 8.5.).

Doprava ideálně autem, lze využít spolujízdu. Autobus jede z Holešovic do Medonos (hodinová jízda), pak je to ještě cca 3km pěšky.

Osinalice je malebná, ale poměrně zapadlá víska, není zde obchod, restaurace, ani telefonní signál, za to je zde klid:-)

Během volných odpolední je možné podnikat pěší i cyklovýlety po Kokořínsku. Ve vesnici je též možné půjčit si koně a jet na vyjížďku. Pokud by se chtěl někdo realizovat fyzickou prací, na postupně rekonstruovaném statku se určitě něco najde:)

Cena

Kurzovné je 4 000 Kč

Rezervační záloha  2 000 Kč je vratná do 4.4. (poté jen když uvolněné místo využije náhradník a je přihlášeno minimálně 10 lidí). Doplatek 2 000 Kč lze hradit na místě.

Číslo účtu 670100-2207343464/6210

 

Pobytové kurzy organizujeme několikrát do roka, v různé délce a na různých místech. Fotografie z předchozích pobytů najdete níže.