Jógování v Osinalicích 2019

Opět po roce nás čeká oblíbený pobyt v Osialicích. Několik dnů plných jógy, dobrého vegetariánského jídla a vynikající společnosti. To vše na malebném statku ve stejně malebné kokořínské vesničce:-) Letos začínáme v úterý 7.5. (příjezd v podvečer) a končíme v neděli 12.5. (odjíždí se po obědě).  Svátek Dne vítězství tentokrát vychází na středu, proto mají “Osinalice” letos o den víc než obvykle. Vzhledem k délce pobytu bude třetí den oddechovější, v pátek vynecháme odpolední lekci;-)

Podrobnosti

 

Program kurzu

  • Ráno – jemné rozcvičení a dýchání, džala néti (nosní sprcha – volitelně;-)
  • Snídaně
  • Dopoledne – dynamická jóga – svižné jógové cvičení
  • Oběd
  • Odpoledne – volný program
  • Pozdní odpoledne – lekce zaměřená na zvyšování flexibility a  zdokonalování pozic. Odpolední jóga bude pomalejší, s delšími výdržemi v ásanách
  • Večeře
  • Večer – povídání o józe a jóganidrá – hluboká jógová relaxace

Stravování

Aby se nám ráno dobře cvičilo, k snídani bude podáváno ovocno-zeleninové smoothie. Obědy i večeře budou vegetariánské, zdravé a lehké

Ubytování

Bydlet budeme v útulně zrekonstruované stodole, v několika sdílených pokojích . Jedná se o jednoduché ubytování, je třeba si přivézt vlastní spacák. Více o ubytování najdete na webu donitra.cz, můžete mrknout i do fotogalerie níže.

Ostatní

Příjezd je v úterý v podvečer. Zahajovací lekce bude jen hodinová a začne v 19:00, po ní následuje večeře. Odjezd je v neděli po obědě.

Doprava ideálně autem, lze využít spolujízdu. Autobus jede z Holešovic do Medonos, odkud vás můžu vyzvednout (pokud nepřijedete během lekce, pěšky z Medonos to ale také není daleko:-)

Osinalice je malebná, ale poměrně zapadlá víska, není zde obchod (pokud nepočítám samoobslužný “bufet” přímo na statku), restaurace, ani telefonní signál, za to je zde klid:-)

Během volných odpolední je možné podnikat pěší i cyklovýlety po Kokořínsku. Pokud by se chtěl někdo realizovat fyzickou prací, na postupně rekonstruovaném statku se určitě něco najde…minimálně drobná (a dobrovolná) dřevobrigáda určitě bude;-)

Cena

 

Kurzovné je 4 800 Kč

Rezervační záloha  2 400 Kč je vratná do 7.4. (poté když uvolněné místo využije náhradník a je přihlášeno minimálně 10 lidí). Doplatek 2 400 Kč lze hradit na místě.

Číslo účtu 670100-2207343464/6210 (do poznámky napište vaše jméno, platit lze i v hotovosti na józe)

Víkend s jógou v Nesuchyni

Na konci ledna se po dvou letech můžete opět těšit na víkendové jógování v hotelu Lions na Rakovnicku. Pokud chcete v zimě trochu dobít baterky, tak netřeba váhat:-)

Vedle jógování můžete navštívit bazén s wellness zónou nebo si zahrát bowling. V hotelu si lze objednat příjemnou masáž, zahrát si squash atd. Milovníci výletů mohou navštívit nedaleký přírodní park Džbán, CHKO Křivoklátsko a pokud by bylo příliš mrazivo, lze vyrazit na exkurzi do pivovaru Krušovice. Aby byl relax úplný, je v hotelu zajištěna plná penze:-)

Přijet se může i nejógující doprovod (sleva 600 Kč). Pejsky bohužel sebou vzít nelze.

Přihlášky prosím do 25. prosince (v hotelu musím potvrdit závazné rezervace měsíc předem).

Podrobnosti

 

Kdy? pátek 25.1. (příjezd v podvečer, cvičení od 18:30) – Neděle 27.1. (konec v dopoledních hodinách)

Kde? Hotel Lions Nesuchyně, okres Rakovník (30 min z okraje Prahy)

Jógování: 4x lekce o délce 90 minut (pátek večer, sobota ráno a odpoledne, neděle ráno). V případě zájmu večerní seminář o józe nebo jóga nidra (technika tzv. jógového spánku)

Ubytování: dvoulůžkové, třílůžkové i čtyřlůžkové pokoje

Stravování: plná penze – 2x snídaně, 2x večeře, 1x oběd (snídaně a večeře formou bufetu, veg i non-veg varianta, oběd tvoří polévka a hlavní jídlo)

Aktivity v ceně pobytu: volný vstup do wellness centra s bazénem se slanou vodou a perličkovými schody, aroma parní saunou a vířivkou v čase 10:00 – 12:00 (bez sauny) a 14:00 – 18:00 (se saunou). Bowling  60 minut (dvě dráhy).

Doplňkové aktivity, které lze objednat na místě: masáže, pronájem kurtu na squash, badminton, k dispozici je také stolní hokej, fotbal a šipky.

Cena

 

Cena: 2900 Kč / pro necvičící 2300 Kč / jednolůžkový pokoj 3100 Kč / dítě do 3 let zdarma, dítě 3 – 8 let 1000 Kč

Číslo účtu: 670100-2207343464/6210

Storno podmínky: 1000 Kč při odhlášení 30 – 7 dní před kurzem, 2000 Kč při odhlášení méně jak 7 dnů před kurzem.

 

Pobytové kurzy organizuji několikrát do roka, v různé délce a na různých místech. Fotografie z předchozích pobytů najdete níže.