AKTUÁLNĚ - venkovní OFFICE jóga

(léto 2021)

Chcete pro své zaměstnance nevšední letní zážitek? Zpestřete zaměstnancům návrat do kanceláře venkovní OFFICE jógou!

Varianta A - EXKLUZIVNÍ (590 Kč / 45min)

Cvičení výhradně pro vaše zaměstnance. Lekce může být na vhodném veřejném prostranství nebo v sídle firmy, třeba na terase, případně i uvnitř. 

Varianta B - PARTICIPATIVNÍ (290 Kč / 45min)

Cvičí se na vhodném venkovním prostranství, lekce se může účastnit i veřejnost.

OFFICEREFRESH (490 Kč / 30min)

Krátké cvičení, které je šité na míru kancelářskému prostředí. Kromě pohybu je kladen důraz i na vnímání těla (interocepci) a vědomé dýchání.

Výše uvedené ceny platí pro červen až září 2021.

Cena může být po dohodě navýšena v případě větší dojezdové vzdálenosti.

Kontakt: ladislav.kleger@gmail.com / 604 100 286 

 

FIREMNÍ JÓGA

 

 Současný způsob života klade stále větší nároky na intelektuální výkon, přibývá sedavých zaměstnání, zatímco zdravého pohybu a fyzické práce na čerstvém vzduchu ubývá. Důsledkem takového způsobu života pak může být řada problémů fyzického i psychického charakteru. Jóga se řadí mezi nejúčinnější způsoby, jak těmto problémům čelit, protože umožňuje harmonický rozvoj těla i ducha.

Z těchto důvodů se jóga stává stále vyhledávanější formou firemních benefitů. Dopřejte proto také svým zaměstnancům hodiny jógy přímo v prostorách vaší firmy. Lekce mohou být i v angličtině.

 

Výhody

Vedle blahodárného působení na zdraví a duševní pohodu představuje firemní jóga výhodu také z hlediska úspory času, protože zaměstnanci nemusí za cvičením nikam jezdit.

 

Místo

Speciální prostor není třeba, postačí zasedací místnost. Stoly a židle je zpravidla možné dát po dobu lekce jógy stranou.

 

Čas

Standardní délka lekce je 60 minut. Čas cvičení závisí na zaměstnancích. Oblíbená je ranní jóga před začátkem pracovní doby. Řada zaměstnanců preferuje tzv. „lunch jógu“, tedy cvičení v době obědové pauzy. Běžně se také cvičí odpoledne po práci.

 

Co sebou?

Vhodné je volné oblečení. Výhodou je vlastní neklouzavá podložka na jógu. Pokud je v místnosti koberec, postačí i ručník.

CENA

 

Cena za lekci je 1 100 Kč za 60 minut a 1 500 Kč za 90 minut. Jsem partnerem společností Benefity a.s. a Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus), přes které je možné mé služby také čerpat. Kartu Multisport a Activepass lze použít pouze pro návštěvu mých lekcí pro veřejnost (viz skupinové lekce).

REFERENCE

Láďa spolupracuje jako učitel jógy pro naše zaměstnance více než 2 roky. Jeho pokaždé jinak upravené lekce přizpůsobené našemu rozpoložení zregenerují naše těla a mysl, a o to snadněji se se všemi spolupracuje:-). Vřele všem a nejen “kancelářským” doporučuji. Je to nejen úžasná relaxace duše, ale tvaruje i tělo. Prostě viditelné výsledky.
Olga Konečná

HR Director, Webcom a.s.

Už k Láďovi chodím delší dobu a jeho lekce si nemůžu vynachválit. Záda už nebolí a ke všemu mám mnohem více energie než dříve. Po absolvování prodlouženého jógového soustředění v Osinalicích jsem sama nemohla uvěřit tomu, jak je ashtanga vinyasa yoga energetizující. Měla jsem štěstí na skvělý kolektiv, výborné jídlo, a výborného učitele dohromady. Všem mohu jen doporučit. 
Olga Martiníková

Specialista Compliance, Generali Pojišťovna, a.s

Láďa v naší firmě 1x týdně učí jógu. Já i mí kolegové jsme s jeho kurzy velmi spokojení. Hodiny jsou vyvážené a mají pozitivní náboj. V mém případně cvičení citelně zlepšilo bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním a celkově zlepšilo moji fyzickou kondici. Láďa je velmi spolehlivý, výborný učitel, který dokáže srozumitelně a profesionálně předat svoje znalosti a zkušenosti a zároveň udržet přátelskou a uvolněnou atmosféru.
Michaela Rosická

Finanční analytik, ALEF NULA, a.s.

Ladislav is a friendly and approachable teacher with a passion for sharing his knowledge with his students. We all look forward to our weekly class with him.
Jenny Wilde

Corporate Courses Coordinator, British Council

Láďu Klegera jsem poznala v České pojišťovně, kde 2x týdně vede hodinu jógy. Láďa je skvělý a zkušený jogín a jeho styl vedení jógy mi vyloženě sedl. Hodiny jsou krásně dynamické a zároveň klidné, pěkně se u nich zapotíte i si odpočinete. Naučíte se správně dýchat a provádět jednotlivé pozice tak, aby to bylo prospěšné právě vám. Hodiny jsou určeny pro všechny úrovně zdatnosti, protože vždy cvičíte podle svých možností a hlavně s Láďovým vysvětlením, ukázkami a radami jak na to, když naše tělo ještě nemá ten potřebný rozsah nebo ho ze zdravotních či jiných důvodů mít nemůže.
K tomu Láďa pořádá páteční venkovní lekce, které jsou určeny pro pokročilejší jogíny, a to v kouzelném prostředí Vyšehradu. Hodina a půl opravdu svižné Ashtangy vám dá krásně zabrat a rozhodně stojí za to.
A protože je Láďa opravdu akční jogín, pořádá i pravidelné jógové víkendy. Tam si tělo protáhnete při 4×1,5h ranní či večerní jógy. Dle místa konání je pak můžete doplnit bazénem, saunou, masážemi a dalšími aktivitami.

Andrea Mrázková

Projektová manažerka, Česká pojišťovna

firemní jóga
firemní jóga
jóga v kanceláři
jóga v kanceláři