Firemní jóga

 

Současný způsob života klade stále větší nároky na intelektuální výkon, přibývá sedavých zaměstnání, zatímco zdravého pohybu a fyzické práce na čerstvém vzduchu ubývá. Důsledkem takového způsobu života pak může být řada problémů fyzického i psychického charakteru. Jóga se řadí mezi nejúčinnější způsoby, jak těmto problémům čelit, protože umožňuje harmonický rozvoj těla i ducha.

Z těchto důvodů se jóga stává stále vyhledávanější formou firemních benefitů. Dopřejte proto také svým zaměstnancům hodiny jógy přímo v prostorách vaší firmy.

Výhody firemní jógy – Vedle blahodárného působení na zdraví a duševní pohodu představuje firemní jóga výhodu také z hlediska úspory času, protože zaměstnanci nemusí za cvičením nikam jezdit.

Místo cvičení – Speciální prostor není třeba, postačí zasedací místnost. Stoly a židle je zpravidla možné dát po dobu lekce jógy stranou.

Čas cvičení – Standardní délka lekce je 60 minut. Čas cvičení závisí na zaměstnancích. Oblíbená je ranní jóga před začátkem pracovní doby. Řada zaměstnanců preferuje tzv. „lunch jógu“, tedy cvičení v době obědové pauzy. Běžně se také cvičí odpoledne po práci.

Co sebou?  Vhodné je volné oblečení. Výhodou je vlastní neklouzavá podložka na jógu. Pokud je v místnosti koberec, postačí i ručník.

Lekce mohou být vedeny i v angličtině.

Cena

 

Cena za lekci je 1 100 Kč za 60 minut a 1 500 Kč za 90 minut. Jsem partnerem společností Benefity a.s. a Benefit Management s.r.o. (Benefit Plus), přes které je možné mé služby také čerpat. Kartu Multisport a Activepass lze použít pouze pro návštěvu mých lekcí pro veřejnost (viz skupinové lekce).

Reference

Láďa spolupracuje jako učitel jógy pro naše zaměstnance více než 2 roky. Jeho pokaždé jinak upravené lekce přizpůsobené našemu rozpoložení zregenerují naše těla a mysl, a o to snadněji se se všemi spolupracuje:-). Vřele všem a nejen “kancelářským” doporučuji. Je to nejen úžasná relaxace duše, ale tvaruje i tělo. Prostě viditelné výsledky.

Olga Konečná

HR Director, Webcom a.s.

Už k Láďovi chodím delší dobu a jeho lekce si nemůžu vynachválit. Záda už nebolí a ke všemu mám mnohem více energie než dříve. Po absolvování prodlouženého jógového soustředění v Osinalicích jsem sama nemohla uvěřit tomu, jak je ashtanga vinyasa yoga energetizující. Měla jsem štěstí na skvělý kolektiv, výborné jídlo, a výborného učitele dohromady. Všem mohu jen doporučit. 

Olga Martiníková

Specialista Compliance, Generali Pojišťovna, a.s

Láďa v naší firmě 1x týdně učí jógu. Já i mí kolegové jsme s jeho kurzy velmi spokojení. Hodiny jsou vyvážené a mají pozitivní náboj. V mém případně cvičení citelně zlepšilo bolesti zad způsobené sedavým zaměstnáním a celkově zlepšilo moji fyzickou kondici. Láďa je velmi spolehlivý, výborný učitel, který dokáže srozumitelně a profesionálně předat svoje znalosti a zkušenosti a zároveň udržet přátelskou a uvolněnou atmosféru.

Michaela Rosická

Finanční analytik, ALEF NULA, a.s.

Ladislav is a friendly and approachable teacher with a passion for sharing his knowledge with his students. We all look forward to our weekly class with him.

Jenny Wilde

Corporate Courses Coordinator, British Council

Láďu Klegera jsem poznala v České pojišťovně, kde 2x týdně vede hodinu jógy. Láďa je skvělý a zkušený jogín a jeho styl vedení jógy mi vyloženě sedl. Hodiny jsou krásně dynamické a zároveň klidné, pěkně se u nich zapotíte i si odpočinete. Naučíte se správně dýchat a provádět jednotlivé pozice tak, aby to bylo prospěšné právě vám. Hodiny jsou určeny pro všechny úrovně zdatnosti, protože vždy cvičíte podle svých možností a hlavně s Láďovým vysvětlením, ukázkami a radami jak na to, když naše tělo ještě nemá ten potřebný rozsah nebo ho ze zdravotních či jiných důvodů mít nemůže.
K tomu Láďa pořádá páteční venkovní lekce, které jsou určeny pro pokročilejší jogíny, a to v kouzelném prostředí Vyšehradu. Hodina a půl opravdu svižné Ashtangy vám dá krásně zabrat a rozhodně stojí za to.
A protože je Láďa opravdu akční jogín, pořádá i pravidelné jógové víkendy. Tam si tělo protáhnete při 4×1,5h ranní či večerní jógy. Dle místa konání je pak můžete doplnit bazénem, saunou, masážemi a dalšími aktivitami.

Andrea Mrázková

Projektová manažerka, Česká pojišťovna

firemní jóga
firemní jóga
jóga v kanceláři
jóga v kanceláři