Individuální lekce

 

Každý jsme jiný, každý jsme originál. Cvičit jógu je dobré pro všechny, ale volba vhodného  cvičení se může značně lišit v závislosti na věku, zdravotním stavu, tělesné konstituci, ale i duševním rozpoložení.

Skupinové lekce jsou skvělé, ale nemusí být vhodné pro každého. Pro úplného začátečníka se mohou v některých případech zdát příliš obtížné a komplikované. Pro člověka, který se snaží řešit jógou určitý zdravotní problém nemusí být skupinové lekce také to pravé, protože vyžaduje více individuálního přístupu a vhodně zvolenou skladbu jógových cviků.Individuální lekce jsou v neposlední řadě vhodné lidi zaneprázdněné, pro které je obtížné pravidelně navštěvovat veřejné lekce, a kteří by zároveň rádi v józe pronikli více do hloubky. Individuální lekce v takovém případě šetří čas, protože cvičení může být v domluvenou dobu přímo u Vás doma. V nabídce mám ale i ekonomičtější variantu, kdy naopak klient může navštívit mě:-)

Cena

Cena za lekci je 800Kč (60 minut). V připadě složitějšího dojíždění  je třeba počítat s dopravným, které je domluveno individuálně.

V případě lekce u mě doma (Hrdličkova, Praha 11 – v blízkosti metra Roztyly a Chodov) je cena 600Kč za 60 minut.

Soukromé lekce jsou po dohodě možné uspořádat i v Etnosvětě (Legerova 40, Praha 2), je ovšem třeba počítat s vyšší cenou vzhledem k nutnosti pronájmu sálu. 

Aby společné cvičení mělo nějaký smysl a směr, je vhodné absolvovat aspoň 10 lekcí, není to ale podmínkou. Pro vysvětlení základních technik a individuální doporučení před návštěvou skupinových lekcí stačí jen pár společných “jógových” setkání. 

Měla jsem možnost podstoupit několik individuálních lekcí jógy s p. Ladislavem Klegerem. Na mou žádost jsme cvičili tradiční jógu, ten její původní druh. Ladislav už na první pohled působil jako klidný moudrý učitel. Cvičení s ním bylo nejen přínosem pro tělo, ale i opravdovou duchovní očistou. Především bych chtěla ocenit jeho pečlivý přístup ke cvičení a přizpůsobování tempa podle potřeby. Jelikož jsem nevidomá, individuální lekce jsou pro mě vždy tím nejlepším řešením. I přes tento handicap jsme si krásně vyhověli a byl pro mne skvělým učitelem.

Ráchel Skleničková

Na Láďu jsem netrefila zcela náhodou, protože jsem jógu chtěla vyzkoušet, ale měla jsem pocit, že si netroufám na klasické lekce. Vše předčilo mé očekávání. Lekce byly dokonale vysvětlené, vše mělo svůj význam, protáhla jsem se, jak snad v životě ne. Vše bylo v optimistické náladě . Musím vyzdvihnout i všímavost lektora, kterému neunikne sebemenší detail, což dělá cvičení náročným, ale opravdu efektivním. Mé velké díky a těším se na další lekce.

Ivana Trávníčková

Potřebovala jsem soukromou lekci pro zahraniční obchodní partnerku v angličtině a to v šibeniční lhůtě do dvou dnů, navíc před Vánocemi. Láďa mi pohotově vyhověl a domluvili jsme termín. Láďa zařídil i prostory v centru Prahy, plus veškeré pomůcky – podložky, masážní míčky atd. Lekce proběhla s ryze osobním přístupem a ve velmi přátelském duchu. Lekce byla velmi zajímavá vzhledem ke své inovativnosti, kdy jsme na některé cviky používali židle nebo rollery. Zahraniční návštěva byla zcela nadšena a těší se na příští návštěvu Prahy i s lekcí jógy:-) Já byla též velmi spokojena a tímto Láďovi velmi děkuji. Vím, že se na něho dá spolehnout a jeho lekce vřele doporučuji každému!

Lucie Tahotná