Prodloužený jóga víkend v penzionu Dvůr pohody 4. – 7.6.

Abychom nemuseli dlouho truchlit za covidem zrušené Osinalice 2020, připravil jsem atraktivní náhradu:-) Po půl roce se vrátíme do příjemného penzionu Dvůr pohody ve Varnsdorfu. Abychom si pobyt náležitě užili, rezervoval jsem penzion hned na tři noci. Je ale možné přijet i pouze na víkend.   Lekce budou probíhat ráno a odpoledne a přes den lze podnikat výlety. Praxi jógy opět obohatíme o masáž pomocí pěnových válců.

Víkend je vhodný i pro rodiny s dětmi. V penzionu je hezký dětský koutek, sdílená kuchyňka a moje žena v průběhu lekcí zajistí hlídání dětí. Pro rodinu lze též rezervovat apartmán s vlastní kuchyní.

Penzion je dobře dostupný z Prahy a v nedalekém okolí je řada krásných výletních cílů v Lužických horách, Českém Švýcarsku, či Labských pískovců.

Vzhledem ke stávající situaci jsem kapacitu sálu omezil na 12 jógujících (minule vás bylo 17). Za příznivých podmínek bychom cvičili na zahradě penzionu. V případě vyššího počtu účastníků jsem domluvil pronájem tělocvičny, která se nachází jen 1 min chůze od penzionu.

 

 Termín konání: čtvrtek 4.6. od 19:00 (třídenní varianta / začátek první lekce) nebo pátek 5.6. od 18:00 (dvoudenní varianta) až neděle 7.6. (odjezd po ranní lekci a snídani). 

Místo: Penzion Dvůr pohody ve Varnsdorfu, cca 1 hod 40 min autem z Prahy (150 Km). Jako vždy budu organizovat spolujízdu.

Jógování a další aktivity: 4x lekce 90 minut, 2x lekce 60 minut (tři dny) / 3x lekce 90 minut, 1x lekce 60 minut (dva dny)  + rolování na pěnových válcích (pokud nebudeme zrovna jógovat na zahradě:-) a v případě zájmu večerní jóga nidra, neboli jógový spánek.

V ceně pobytu je sauna. Začátkem června už bude zprovozněn venkovní bazén, tak snad se počasí vydaří:-) Dále je možné si zdarma zapůjčit vybavení na stolní tenis, společenské hry atd. Na zahradě penzionu je též minigolfové hřiště.

Strava: Pobyt je možné objednat s polopenzí nebo pouze se snídaní. Večeře je zajištěna v blízké pizzerii (možnost nechat si večeři dovézt). V penzionu je sdílená kuchyňka. Rodiny s dětmi si mohou zarezervovat apartmán, který má vlastní kuchyni.

Cena:

Prodloužený víkend: 3900 Kč s polopenzí / 3600 Kč se snídaní // nejógující doprovod (2800 Kč polopenze / 2500 Kč snídaně)
Víkend: 2800 Kč s polopenzí / 2500 Kč se snídaní // nejógující doprovod (1800 Kč polopenze / 1600 Kč snídaně)

Při sdílení velkého apartmánu (např. 2 rodiny) je cena nižší. V případě zájmu mne kontaktujte.
Děti: viz ceník penzionu. Pro přesnou kalkulaci mne kontaktujte.
Poplatek za psa: 50Kč/den (po předchozí domluvě)

Rezervace a platební podmínky:

Vzhledem k šibeničnímu termínu prosím o rezervace co nejdříve, nejpozději však týden před začátkem pobytu (28.5.). Storno ve výši “nejógujícího doprovodu” týden před pobytem (od 28.5., pokud se nepodaří najít náhradníka). Platbu prosím zasílat na účet 670100-2207343464/6210. 

 

Fotogalerie z pobytových kurzů