Prodloužený jóga víkend v penzionu Dvůr pohody 25. - 28.10.  - nově s cvičením s rollery a hlídáním dětí

Na konci října se s jógou poprvé vydáme do penzionu Dvůr pohody ve Varnsdorfu. Díky pondělnímu svátku 28. října můžeme podzimní kurz udělat o den delší než obvykle. Lekce budou probíhat ráno a odpoledne a přes den lze podnikat výlety. Praxi jógy nově obohatíme o masáž pomocí pěnových válců.

Víkend je vhodný i pro rodiny s dětmi. V penzionu je hezký dětský koutek, sdílená kuchyňka a moje žena v průběhu lekcí zajistí hlídání dětí. Pro rodinu lze též rezervovat apartmán s vlastní kuchyní.

Penzion je dobře dostupný z Prahy a v nedalekém okolí je řada krásných výletních cílů v Lužických horách, Českém Švýcarsku, či Labských pískovcích.

 

Termín konání: pátek 25.10. od 19:00 (začátek první lekce) až pondělí 28.10. (odjezd po ranní lekci a snídani). V případě zájmu si lze pobyt v penzionu prodloužit i přes další dny a strávit zde podzimní prázdniny.

Místo: Penzion Dvůr pohody ve Varnsdorfu, cca 1 hod 40 min autem z Prahy (150 Km), nebo 2 hod 20 min autobusem. 

Jógování: 5x lekce 90 minut, 1x lekce 60 minut + rolování na pěnových válcích a v případě zájmu večerní jóga nidra, neboli jógový spánek:-)

V ceně pobytu je sauna (2 x 1 hod). Dále je možné si zdarma zapůjčit vybavení na stolní tenis, společenské hry atd.

Doprava: Jako vždy budu organizovat spolujízdu. Přímý autobus do Varnsdorfu jede z Nádraží Holešovice. Aby se stihla zahajovací páteční lekce, je třeba vyrazit autobusem v 16:00.

Strava: Pobyt je možné objednat s polopenzí nebo pouze se snídaní. Večeře je zajištěna v blízké pizzerii. V penzionu je i sdílená kuchyňka. Rodiny s dětmi si mohou zarezervovat apartmán, který má vlastní kuchyni.

Cena:
3900 Kč s polopenzí / 3600 Kč se snídaní
Nejógující doprovod s polopenzí: 2800 Kč
Děti: viz ceník penzionu
Poplatek za psa: 50Kč/den (po předchozí domluvě)

Po předchozí dohodě je možné se zúčastnit i zkráceného pobytu. Z hlediska rezervace mají ale přednost zájemci o celý pobyt.

Rezervace a platební podmínky:
Pobyt prosím objednávat do 25. září, počet míst je limitován. Platbu lze hradit buď na účet 670100-2207343464/6210 nebo v hotovosti na mých pravidelných lekcích. Platba za kurz je vratná 1 měsíc předem, 30 - 8 dní předem je storno poplatek 50%, méně jak 8 dní je storno 75% (pokud se nepodaří najít náhradníka).

 

Fotogalerie z pobytových kurzů