NOVOROČNÍ JÓGOVÁ VÝZVA

 

Abychom jógou získali ty nejlepší výsledky, je třeba pravidelnost. S pravidelností se jógové cvičení proměňuje v meditaci v pohybu a je snazší navázat domácí praxí. Proto jsem připravil Novoroční jógovou výzvu a to hned v několika variantách. Od intenzivní měsíční po “lážo plážo” variantu na čtvrt roku. Pro každou z variant platí cenové zvýhodnění oproti běžnému předplatnému. Mrkněte na podmínky:-) Výzva startuje ve středu 2. ledna 2019.

Intenzivní lednová výzva (leden 2019)

Intenzivní lednová výzva (leden 2019)

Počet lekcí 9 z 9 možných;-) / cena lekce 111 Kč / cena celkem 999 Kč (25% úspora oproti předplatnému)

 • Za měsíc je možná jedna absence. Pokud ji využijete, platbu 111Kč za tuto lekci lze započíst v dalším měsíci při nákupu permanentky či jednotlivé lekce.
 • V případě zrušení lekce z mé strany bude platba za lekci vrácena, nebo ji lze využít po skončení měsíční výzvy.
 • V případě, že máte naplánovanou dovolenou či služební cestu, lze tuto absenci nahlásit předem a měsíční výzvu v daném období přerušit. Měsíční výzva pak bude adekvátně prodloužena.
 • Pokud již máte standardní předplatné, bude jeho platnost prodloužena o měsíc.
Zimní výzva (leden a únor 2019)

Zimní výzva (leden a únor 2019)

Počet lekcí 10 z 15 možných / cena lekce 122 Kč / cena celkem 1222 Kč (20% úspora proti předplatnému)

 • V případě zrušení lekce z mé strany, které znemožnění účast na nezbytného počtu lekcí, bude platba za lekci vrácena nebo lze lekci nahradit po skončení výzvy.
 • V případě návštěvy více jak 10 lekcí je cena za každou další lekci 111 Kč.
 • V případě, že máte naplánovanou dovolenou či služební cestu, lze tuto absenci nahlásit předem a výzvu v daném období přerušit. Výzva pak bude adekvátně prodloužena.
 • V týdnu od 11. do 15. února odpadají obě lekce (celkový možný počet lekcí byl zohledněn).
 • Pokud již máte standardní předplatné, bude jeho platnost prodloužena o dva měsíce.
Čtvrtletní výzva (leden až březen 2019) “lážo plážo” varianta:-)

Čtvrtletní výzva (leden až březen 2019) “lážo plážo” varianta:-)

Počet lekcí 11 z 23 možných / cena lekce 133 Kč / cena celkem 1463 Kč (12% úspora proti předplatnému)

 • V případě zrušení lekce z mé strany, které znemožnění účast na nezbytného počtu lekcí, bude platba za lekci vrácena nebo lze lekci nahradit po skončení výzvy.
 • V případě návštěvy více jak 11 lekcí je cena za každou další lekci 122 Kč.
 • V případě, že máte naplánovanou dovolenou či služební cestu, lze tuto absenci nahlásit předem a výzvu v daném období přerušit. Výzva pak bude adekvátně prodloužena.
 • V týdnu od 11. do 15. února odpadají obě lekce (celkový možný počet lekcí byl zohledněn).
 • Pokud již máte standardní předplatné, bude jeho platnost prodloužena o tři měsíce.

 

Skupinové lekce

Mé pojetí jógy je oproti klasické hathajóze relativně dynamické a je do jisté míry inspirováno zkušeností s Ashtanga Vinyasa jógou. V jógové terminologii by styl, který vyučuji, bylo možné nazvat jako vinyasa, flow či prostě dynamická jóga. Důraz je při cvičení kladen zejména na synchronizaci dechu a pohybu, hluboké a stabilní dýchání technikou ujjayi (dech je slyšitelný a umožňuje se lépe koncentrovat), kontrolu břišní stěny a plynulé přechody mezi pozicemi.

Lekci zpravidla začínáme dynamickým jógovým rozcvičením pro zahřátí svalů a uvolnění kloubů, následují varianty pozdravů slunce, pozice ve stoje, záklonové a předklonové pozice a nakonec pozice inverzní – obrácené. Lekce je zakončena relaxací, případně i jednoduchou pránajámou, tj. dechovým cvičením.

Lekce se snažím dělat proměnlivé, abychom mohli prozkoumávat celé spektrum práce s tělem, experimentovat o objevovat možnosti, které jóga nabízí. Jistá proměnlivost cvičení souvisí i se změnou ročních období a denním rytmem.

Mé lekce jógy mohou navštěvovat i začátečníci, nejsou ale obecně vhodné pro lidi s vážnými poruchami páteře, vysokým krevním tlakem a těhotné. Na cvičení je třeba přijít s prázdným žaludkem (cca 3 hodiny po jídle). V případě nejasností, zde je cvičení pro Vás vhodné, se na mě prosím obraťte. 

“Jógovým nováčkům” kteří si nejsou jistí zda naskočit rovnou do skupinových lekcí mohu nabídnout lekce soukromé (pro jednotlivce či malou skupinu), které umožňují individuální přístup zaměřený na správné provádění základních technik a také přizpůsobení konkrétních jógových pozic každému jednotlivci (to co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého). Více informací najdete v sekci individuální lekce.

Kde cvičíme

Etnosvět najdete na adrese Legerova 40, Praha 2 (cca 250m od I.P.Pavlova). Vstup je shodný s restaurací. Cvičební sál se nachází v prvním patře. K dispozici jsou podložky k zapůjčení. Mapa zde.

V teplé části roku pořádám hodinové páteční lekce venku na na Vyšehradě. Mapku najdete zde.

Rozvrh

Lekce v Etnosvětě trvají 90 minut a není třeba rezervace, stačí přijít 🙂 Páteční lekce na Vyšehradě trvají 60minut a je třeba předem zapsat svou účast do rezervační tabulky zde. Páteční lekce jsou nepravidelné. Všechny lekce mohou navštěvovat i začátečníci. V případě nejasností mne prosím kontaktujte.

pondělí 18:00 – 19:30 – Etnosvět 

středa 18:30 – 20:00 – Etnosvět

pátek 17:30 – 18:30 – venkovní lekce Vyšehrad (přes léto / nepravidelně)

Pokud chcete být automaticky informováni o vypisování nepravidelných lekcí a novinkách o mnou pořádaných kurzech a seminářích, tak mne prosím kontaktuje se žádostí o zasílání newletteru. 

Cena

120 Kč (venkovní lekce 60 minut)
150 Kč (předplatné 5 či 10 lekcí, platnost 3, respektive 6 měsíců)
160 Kč (při platbě za jednotlivé lekce)

Platby je možné hradit prostřednictvím služeb Benefity a Benefit Plus. Uplatnit lze také kartu MultiSport a ActivePass.

Lekce jsou každý týden jiné a pestré, zacvičí si začátečník i pokročilý jogín, malý počet cvičících zajišťuje osobní přístup. Mohu jen doporučit!

Hana Ševčíková

Jóga s Láďou je nejlepší, co jsem kdy zažila. Úplně to člověka vtáhne a cítí se skvěle po těle i na duchu.

Blanka Šperlingová

Láďovy lekce mohu vřele doporučit! Vhodné (nejen) pro mírně pokročilé účastníky, pestrá skladba cviků a provází fajn lektor, který opravuje.

Radim Zabádal

“Od úplného začátečníka jsem se posunula k pokročilým. Na lekcích je velmi příjemná atmosféra, za žádných okolností jsem si nepřipadala hloupě, ani nepatřičně.Cvičí se v malých komorních skupinkách s individuálním přístupem. Mohu doporučit všem začátečníkům, tady se určitě nebudete cítit hloupě. Pro pokročilé je vhodná dynamická lekce. Doporučuji!”

Kateřina Navrátilová