PODZIMNÍ JÓGOVÁ VÝZVA

 

Abychom jógou získali ty nejlepší výsledky, je třeba pravidelnost. S pravidelností se jógové cvičení proměňuje v meditaci v pohybu a je snazší navázat domácí praxí. Proto jsem připravil podzimní jógovou výzvu, která spočívá v návštěvě průměrně jedné lekce týdně po celý podzim. Vedle toho můžete přijmout intenzivní měsíční výzvu, která spočívá v návštěvě dvou lekcí týdně s možností jedné absence v průběhu jednoho měsíce. Pro obě varianty platí cenové zvýhodnění oproti běžnému předplatnému. Mrkněte na podmínky:-) Výzva startuje v pondělí 23. září 2019.

Pokud jste se rozhodli přijmout jednu z výzev, dejte mi vědět osobně, telefonicky (604 100 286) nebo emailem (ladislav.kleger@gmail.com) a uhraďte částku za příslušnou výzvu na účet 670100-2207873684/6210 (do poznámky uveďte své jméno). Platit lze i v hotovosti na první lekci výzvy. Pokud se po úvodní lekci rozhodnete, že ve výzvě nechcete pokračovat, je možné zaplatit jen standardní cenu za jednu lekci (160Kč).

Podzimní výzva (23.září až 23.prosinec 2019)

Podzimní výzva (23.září až 23.prosinec 2019)

Počet lekcí 13 z 26 možných / cena lekce 133 Kč / cena celkem 1729 Kč

  • V případě zrušení lekce z mé strany, které znemožnění účast na nezbytného počtu lekcí, bude platba za lekci vrácena nebo lze lekci nahradit po skončení výzvy.
  • V případě návštěvy více jak 13 lekcí je cena za každou další lekci 133 Kč.
  • Pokud již máte standardní předplatné, bude jeho platnost prodloužena o tři měsíce.
Intenzivní měsíční výzva (říjen / listopad / prosinec 2019)

Intenzivní měsíční výzva (říjen / listopad / prosinec 2019)

Návštěva všech lekcí v měsíci (tj. 2x týdně) s možností jedné absence / cena lekce 122 Kč

  • Za měsíc je možná jedna absence. Pokud ji využijete, platbu 122Kč za tuto lekci lze započíst v dalším měsíci při nákupu permanentky či jednotlivé lekce.
  • Říjnová výzva (8 lekcí / 976Kč) / Listopadová výzva (8 lekcí / 976Kč) / Prosincová výzva (končí 23.12. / 7 lekcí /  854Kč)
  • Z podzimní výzvu lze "upgradovat" na intenzivní měsíční výzvu doplacením rozdílu za daný měsíc.
  • V případě zrušení lekce z mé strany bude platba za lekci vrácena, nebo ji lze využít po skončení měsíční výzvy.
  • Pokud již máte standardní předplatné, bude jeho platnost prodloužena o měsíc.

Kde cvičíme

 

Skupinové lekce probíhají v Etnosvětě, který najdete na adrese Legerova 40, Praha 2 (cca 250m od I.P.Pavlova). Vstup je shodný s restaurací. Cvičební sál se nachází v prvním patře. K dispozici jsou podložky k zapůjčení. Mapa zde.

V teplé části roku pořádám hodinové páteční lekce venku na Vyšehradě. Pro maminky a tatínky je zajištěno hlídání dětí, ne však zcela pravidelně. 

Rozvrh

 

  • pondělí 18:00 – 19:30 – Etnosvět
  • středa 18:30 – 20:00 – Etnosvět

Lekce v Etnosvětě trvají 90 minut a není třeba rezervace, stačí přijít:-)  Všechny lekce mohou navštěvovat i začátečníci. V případě nejasností mne prosím kontaktujte.

Pokud chcete být automaticky informováni o  změnách, novinkách a pořádaných kurzech, tak mne prosím kontaktuje se žádostí o zasílání newsletteru. 

Cena za lekci (mimo podzimní výzvu 2019)

150 Kč – předplatné 5 či 10 lekcí Etnosvět (platnost 3 / 6 měsíců)

160 Kč – jednotlivá lekce Etnosvět (90 minut)

120 Kč – venkovní lekce Vyšehrad (60 minut) + 30 Kč hlídání dětí

Platby je možné hradit prostřednictvím služeb Benefity a Benefit Plus. Uplatnit lze také kartu MultiSport, ActivePass, Flexi Pass CARD, Multi Pass CARD a Gusto Kartu.

O skupinových lekcích

 

Mé pojetí jógy je oproti klasické hathajóze relativně dynamické a je do jisté míry inspirováno zkušeností s Ashtanga Vinyasa jógou. V jógové terminologii by styl, který vyučuji, bylo možné nazvat jako vinyasa, flow či prostě dynamická jóga. Důraz je při cvičení kladen zejména na synchronizaci dechu a pohybu, hluboké a stabilní dýchání technikou ujjayi (dech je slyšitelný a umožňuje se lépe koncentrovat), kontrolu břišní stěny a plynulé přechody mezi pozicemi.

Lekci zpravidla začínáme dynamickým jógovým rozcvičením pro zahřátí svalů a uvolnění kloubů, následují varianty pozdravů slunce, pozice ve stoje, záklonové a předklonové pozice a nakonec pozice inverzní – obrácené. Lekce je zakončena relaxací, případně i jednoduchou pránajámou, tj. dechovým cvičením.

Lekce se snažím dělat proměnlivé, abychom mohli prozkoumávat celé spektrum práce s tělem, experimentovat o objevovat možnosti, které jóga nabízí. Jistá proměnlivost cvičení souvisí i se změnou ročních období a denním rytmem.

Mé lekce jógy mohou navštěvovat i začátečníci, nejsou ale obecně vhodné pro lidi s vážnými poruchami páteře, vysokým krevním tlakem a těhotné. Na cvičení je třeba přijít s prázdným žaludkem (cca 3 hodiny po jídle). V případě nejasností, zde je cvičení pro Vás vhodné, se na mě prosím obraťte. 

“Jógovým nováčkům” kteří si nejsou jistí zda naskočit rovnou do skupinových lekcí mohu nabídnout lekce soukromé (pro jednotlivce či malou skupinu), které umožňují individuální přístup zaměřený na správné provádění základních technik a také přizpůsobení konkrétních jógových pozic každému jednotlivci (to co je dobré pro jednoho, nemusí být dobré pro druhého). Více informací najdete v sekci individuální lekce.

cvičební sál Etnosvět
cvičební sál Ethnomir
cvičení na Vyšehradě
cvičení na Vyšehradě
Lekce jsou každý týden jiné a pestré, zacvičí si začátečník i pokročilý jogín, malý počet cvičících zajišťuje osobní přístup. Mohu jen doporučit!

Hana Ševčíková

Jóga s Láďou je nejlepší, co jsem kdy zažila. Úplně to člověka vtáhne a cítí se skvěle po těle i na duchu.

Blanka Šperlingová

Láďovy lekce mohu vřele doporučit! Vhodné (nejen) pro mírně pokročilé účastníky, pestrá skladba cviků a provází fajn lektor, který opravuje.

Radim Zabádal

“Od úplného začátečníka jsem se posunula k pokročilým. Na lekcích je velmi příjemná atmosféra, za žádných okolností jsem si nepřipadala hloupě, ani nepatřičně.Cvičí se v malých komorních skupinkách s individuálním přístupem. Mohu doporučit všem začátečníkům, tady se určitě nebudete cítit hloupě. Pro pokročilé je vhodná dynamická lekce. Doporučuji!”

Kateřina Navrátilová